Pristatymo sąlygos

E-parduotuvėje Simba.lt įsigytos prekės pristatomos pasirinktinai - Venipak arba DPD kurjeriais arba į šių vežėjų paštomatus. Prekės pristatomos per 1-3 d.d.

Ne visada galime garantuoti, kad prekės klientą pasieks per nurodytus terminus - siuntos gali vėluoti šventiniu laikotarpiu, dėl vežėjų logistikos klaidų ar ekstremalios situacijos atveju šalyje.

Jei už prekes mokama ne per elektroninę bankininkystę, o kitais mokėjimo būdais (tiesioginis pavedimas, Maxima, Perlo terminalai, Lietuvos paštas) prekės išsiųsime tik gavę Jūsų mokėjimo patvirtinimą.

  • Jei siuntos vertė yra 29 € ir daugiau – prekių pristatymas yra nemokamas.
  • Jei siuntos vertė yra mažesnė nei 25€ - prekių pristatymas kainuos 3 € pristatant į paštomatą, 5 € pristatant per kurjerį.
  • Užsakymų siuntimas į Kuršių Neriją kaina – 30 Eur (nepriklausomai nuo užsakymo dydžio).

Jei neteisingai nurodėte pristatymo duomenis arba jie pasikeitė, prašome kuo skubiau mus informuoti el. paštu info@simba.lt arba telefonu  +370 (610) 48 141. Dėl šios priežasties taip pat gali kisti pristatymo laikas.

Jei siunta yra pažeista, turite teisę jos nepriimti. Siuntos buklę privalu įvertinti kurjeriui dar neišvykus. Jei siuntą priėmėte, laikoma, kad siunta buvo nepažeista.