Atstovaujami gamintojai

Vafo Praha S. R. O.

Vafo yra Čekų šeimos įmonė, įkurta 1994 metais Chrášťany kaime netoli Prahos. Nuo pat pradžių šios įmonės veikla buvo orientuota į naminių gyvūnėlių maisto gamybą ir platinimą.

Jie kuria savo unikalias formules, gamina maistą gyvūnams savo gamyklose ES ir eksportuoja po visą pasaulį. Jų asortimentas apima aukščiausios kokybės sausą, šlapią maistą, skanėstus, papildus ir vitaminus. Pagrindiniai prekės ženklai ir jų linijos: Brit Care, Brit Fresh, Brit Vet Diets, Brit Premum by Nature, Carnilove.

Champion Petfoods

1979 metais Reinhardas Muhlenfeldas pradėjo gaminti šunų maistą savo mažoje, bet klestinčioje pašarų gamykloje Albertoje, Kanadoje.

Champion naudoja biologiškai tinkamus produktus (Biologically Appropriate), o tai reiškia, kad receptai yra sukurti šunims ir katėms, atsižvelgiant į jų evoliucinį prisitaikymą prie mitybos. Šviežia arba neapdirbta mėsa, paukštiena ar žuvis visada yra pagrindiniai ORIJEN ir ACANA receptų ingredientai, kad naminiai gyvūnai maitintųsi maistu, kuris yra puikios kokybės ir skonio.

ZIWI Peak

ZIWI Peak yra Naujojoje Zelandijoje sukurta natūralaus naminių gyvūnėlių maisto įmonė, veiklą pradėjusi Maunt Maunganui priemiestyje 2004 metais.

Įkvėptas maistinių medžiagų, kurios yra randamos neapdirbtuose produktuose ir aukščiausios kokybės laisvėje laikomų gyvūnų mėsoje bei jūros gėrybėse iš Naujosios Zelandijos, ZIWI sukūrė pirmąjį pasaulyje ore džiovintą kačių ir šunų maistą. ZIWI - ore džiovinto naminių gyvūnėlių maisto gamybos lyderis, kurio receptai yra pelnę ne vieną apdovanojimą.

INABA

1805 m. Yoshizo Inaba įkurtas verslas, kuris šiai dienai yra populiariausias aukščiausios kokybės konservuotų kačių ir šunų skanėstų prekės ženklas Japonijoje.

Skanėstai gaminami FDA licencijuotose patalpose, yra mažai kaloringi, pripildyti drėgmės, be grūdų, konservantų ir dirbtinių dažiklių.

Populiariausios linijos:

Churu - gardūs skanėstai katėms, pagaminti iš 100% gryno laukinio tuno arba ūkyje užaugintos vištienos. Churu tyrelėse yra daug drėgmės, kuri yra būtina gerai kačių sveikatai. Taip pat šių tyrelių sudėtyje nėra grudų, konservantų ir dirbtinių dažiklių. Juos galite naudoti keliais būdais: duoti laižyti išspaudus iš tūbelės arba naudoti kaip sauso maisto papildą.

Churu pops - sultingi ir gardūs skanėstai katėms. Sukurti maitinimui rankomis – novatoriškas, interaktyvus būdas kartu leisti laiką su savo augintiniu. Juos galite naudoti keliais būdais: duoti laižyti išspaudus iš tūbelės arba naudoti kaip sauso maisto papildą.

Churu Rolls – lazdelės formos skanėstai su kreminiu įdaru. Dvi skirtingos tekstūros vienu kąsniu. Minkštas skanėsto vidus puikiai tinka paslėpti vitaminus ar vaistus ir taip lengviau juos sumaitinti savo augintiniui.

Churu Bites – unikalios tekstūros, kąsnio dydžio, pagalvėlės formos skanėstai. Minkšta išorė ir kreminis vidus puikiai tinka paslėpti vitaminus ar vaistus ir taip lengviau juos sumaitinti savo augintiniui.

Valour Pets Global Pte Ltd

Valour Pets Global Pte Ltd tikslas yra sukurti geriausią maistą augintiniams. Jie nuolat vykdo mokslinius tyrimus, kurių pagalba papildo asortimentą naujais produktais bei tobulina jau esamas gaminių formules. Nuolatinio tobulėjimo dėka gaminami produktai pasižymi labai geru skoniu ir aukščiausia kokybe.

Canina

Tai vokiečių įkurta įmonė, kuri garsina savo vardą kaip viena iš žinomiausių profesionalių papildų gamintojų Europoje, kurių produktus naudoja veislynuose, sportuojantiems, policijoje bei kariuomenėje tarnaujantiems šunims. Taip pat, šie produktai naudojami po sudėtingų operacijų, esant sudėtingiems kailio, kaulų, virškinimo trakto sutrikimams. Šių produktų pagrindinis požymis tas, kad tinkamai juos paskyrus, labai greitai matomas norimas rezultatas.

Canvit

Canvit įmonė gamina vitaminų ir mineralų papildus šunims, katėms ir kitiems gyvūnams. Jų gaminami papildai užkerta kelią dažniausiai pasitaikančioms mūsų augintinių problemoms. Prevencija maistinių papildų forma yra veiksmingas būdas užtikrinti, kad jūsų augintinis gyventų ilgą ir laimingą gyvenimą.

Granum S. R. O. 

Granum S. R. O – vieni iš seniausių ir didžiausių, maisto paukščiams ir egzotiniams gyvūnams, gamintojų Čekijoje. Jų produktų kainos yra didesnės negu lenkiškų analogų, bet jie kruopščiai atrenka žaliavų tiekėjus. Mus galima įvardinti kaip paukščių ir egzotinių gyvūnų maisto ekspertus.

Kremnicka Banska Spoločnost

Gaminame ZVERLIT bentonitinius kraikus katėms. Visi jų gaminami kraikai - susigranuliuojantys, pasižymi puikiomis absorbcinėmis savybėmis, gali būti natūralūs arba aromatizuoti. Baltijos šalyse per mėnesį ši įmonė parduoda apie šešiasdešimt tonų Zverlit kraikų.

Weihai Longfeng Silica Gel Co

Įmonė specializuojasi silikoninio kačių kraiko gamyboje. Silikagelio kačių kraikas yra idealiausias pasirinkimas gyvūnų priežiūroje, nes turi nepriekaištingas savybes priešingai nei bentonitas. Pagrindinė silikagelio kačių kraiko sudedamoji dalis - silicio dioksidas, kuris neturi toksinų, todėl yra draugiškas aplinkai. Taip pat chemiškai stabilus ir turi porėtą struktūrą viduje, todėl ypatingai gerai absorbuoja. Be to, silikagelio kačių kraiko granulės yra lengvos, baltos spalvos, nedulka, neleidžia bakterijoms daugintis, todėl jis yra populiariausias visame pasaulyje tarp kačių augintojų - Europoje, Amerikoje ir Japonijoje.

Tiger Group Co, LTD

TIGER PET buvo įkurta 2006 metais. Jų 100% natūralaus gaminamo bentonitinio kraiko formulė iš karto naikina šlapimą ir išmatų kvapus ir padeda išlaikyti šviežią ir švarų kvapą namuose. Mūsų gaminiai pasižymi puikiomis absorbavimo savybėmis, sugeria kvapus, greitai granuliuojasi ir sulimpa į tvirtus gumulėlius, mažai dulkių, ekonomiškas, apsaugo nuo bakterijų dauginimosi.

Bio-derm labaratories inc. 

Biogroom šampūnai, kondicionieriai ir kitos kailio priežiūros priemones buvo pradėtos gaminti po antro pasaulinio karo JAV. Šiai dienai ši įmonė patenka tarp penkių pasaulyje stipriausių profesionalios gyvūnų kosmetikos gamintojų.

Rinaldo Franco s.p.a. 

Rinaldo Franco s.p.a. – didelis gyvūnų priežiūros priemonių ir prekių gyvūnų kirpykloms gamintojas.

Ethical Products

Ethical Products įmonė įkurta 1952 metais. Specializuojasi šunų ir kačių aksesuarų gamyboje.