Kaip išsirinkti geriausią maistą mažų veislių šunims?

Mažų veislių šunų mitybai reikia skirti ypatingą dėmesį, nes jų energijos lygis, medžiagų apykaita ir mitybos poreikiai yra unikalūs. Šiame straipsnyje nagrinėsime pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti, renkantis geriausią maistą savo mažajam keturkojui draugui.

Mažų veislių šunų mitybos poreikių supratimas

Mažų veislių šunų medžiagų apykaita, palyginti su didelių veislių šunimis, yra greitesnė, o tai reiškia, kad jie sparčiau degina kalorijas. Todėl jų maiste turi būti daugiau kalorijų bei tinkamai subalansuoti baltymai, riebalai, angliavandeniai, vitaminai ir mineralai.

Kokybiškų baltymų svarba

Baltymai yra bet kurio šuns, ypač mažų veislių, mitybos pagrindas. Aukštos kokybės baltymai padeda vystyti ir palaikyti raumenis. Ieškokite šunų pašaro, kurio pirma sudedamoji dalis yra aukščiausios kokybės gyvūniniai baltymai. Taip užtikrinsite, kad jūsų šuo gaus baltymų iš geriausių šaltinių.

Pritaikytas kalorijų kiekis

Dėl greitos medžiagų apykaitos mažų veislių šunims reikia labiau kaloringo pašaro. Vis dėlto, norint išvengti svorio augimo, į kurį linkę mažų veislių šunys, būtina jį subalansuoti. Tinkamas šunų maistas mažoms veislėms turėtų suteikti pakankamai kalorijų, kad būtų patenkinti jų energijos poreikiai ir nesukeltų nutukimo.

Mažos pašaro granulės lengvam valgymui

Mažų veislių šunys turi mažesnę burną ir dantis, todėl jiems sunku kramtyti ir virškinti dideles granules. Mažoms veislėms skirtas sausas maistas šunims paprastai būna mažesnių granulių, todėl šuniui lengviau ėsti ir virškinti maistą.

Šaltinis: Pexels.com

Šaltinis: Pexels.com

Nepakeičiamos riebalų rūgštys sveikam kailiui

Mažų veislių šunys, pavyzdžiui, Jorkšyro terjerai, Pomeranijos špicai, ši cu ar Maltos bišonai, dažnai pasižymi unikaliomis kailio savybėmis. Kad jų kailis būtų sveikas ir blizgantis, jų mitybos racione turėtų būti riebalų rūgščių, tokių kaip omega-3 ir omega-6. Jų galima rasti tokiuose ingredientuose kaip žuvų taukai ir linų sėmenys.

Virškinimo sistemos sveikata

Sveika virškinimo sistema yra labai svarbi bendrai mažų veislių šunų gerovei. Ieškokite maisto šunims, kurio sudėtyje yra probiotikų, prebiotikų ir maistinių skaidulų, palaikančių sveiką žarnyną ir palengvinančių virškinimą.

Dėmesys ingredientams

Venkite šunų maisto, kuriame yra dirbtinių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių. Jie gali pakenkti jūsų šuns sveikatai. Taip pat stenkitės nepirkti maisto šunims su neaiškiomis sudedamosiomis dalimis, užpildais (pvz., soja, kviečiais). Rinkitės tokias natūralias ir sveikas sudedamąsias dalis, kaip tikra mėsa, vaisiai ir daržovės, kurie palaiko sveikatą ir ilgaamžiškumą.

Taigi, rinkdamiesi tinkamą maistą mažų veislių šunims, turite suprasti ir patenkinti jų unikalius mitybos poreikius. Pasirinkę pašarą, kuriame gausu aukštos kokybės baltymų, kuris yra tinkamo kaloringumo, mažo granulių dydžio ir praturtintas pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis, galite užtikrinti, kad jūsų mažos veislės šuo bus sveikas, aktyvus ir laimingas.

Specialus 15% nuolaidos kodas sausam šunų maistui - QwQCwMuhHGsBqIK (galioja ribotą laiką)