Kodas: R-CWOD

Carnilove Wild Origin Gift for Dogs dovanų dėžė šunims

Dovanų dėžė suaugusiems šunims – sausas maistas, konservai, skanėstai, dėžutė atliekų maišeliams ir plastikinis dangtelis konservams.

Kaina
14.62€ 17.2€
Nemokamas pristatymas nuo 29€
Veislės dydis
Milžinų veislėms, Didelėms veislėms, Vidutinėms veislėms, Visoms veislėms, Mažoms veislėms
Prekės klasė
Super Premium
Šuns amžius
Senjorams, Įvairaus amžiaus, Suaugusiems
Mėsos rūšis
Įvairi mėsa

Aprašymas

Leiskitės į laukinį nuotykį su Carnilove Wild Origin dovanų dėžute šunims! Ši laukinė dėžutė sukurta gerbiant natūralią šunų kilmę.

Viduje rasite:

  • Carnilove Dog Pouch Paté Quail with Yellow Carrot, 300 g. Pašteto maišelis su laukinės kilmės mėsos ir organų gabalėliais. Visavertis maistas arba skanus sauso maisto priedas. Unikalios mėsos rūšys. Be grūdų, be bulvių, be GMO, be sojos, be konservantų, be dažiklių. Didelis mėsos kiekis 85 %.
  • Carnilove Dog Semi Moist Snack Carp enriched with Thyme, 200 g. Pusiau minkštas skanėstas visiems šunims su čiobreliais, skirtas sveikai medžiagų apykaitai.
  • Carnilove Jerky Chicken with Pheasant Bar, 100 g. Džiovintos mėsos skanėstas - baltymų batonėlis iš vištienos ir fazano.
  • Carnilove Dog Crunchy Snack Wild Boar with Rosehips with fresh meat, 200 g. Skanus šernienos užkandis, tinkamas aktyviems šunims. Su erškėtuogėmis - natūraliu vitamino C šaltiniu, užtikrinančiu greitą atsigavimą.
  • Carnilove dėžutė atliekų maišeliams. Pagaminta iš patvaraus silikono su metaliniu diržo segtuku. į komplektą įeina vienas maišelių ritinėlis.
  • Carnilove True Fresh Fish for Adult dogs sausas maistas šunims, 100 g. Formulė be grūdų ir bulvių, tik su šviežia mėsa. ŠVIEŽIA ŽUVIS SU AVINŽIRNIAIS IR OBUOLIAIS, PRATURTINTA IMBIERO ŠAKNIMI, SPANGUOLĖMIS IR CIKORIJOMIS.
  • Carnilove plastikinis dangtelis konservams.

Gamintojas: VAFO PRAHA s.r.o.

Gamintojas

VAFO PRAHA s.r.o, Čekijos Respublika

VAFO PRAHA s.r.o logo
vadybininkas tadas

Norite paklausti?

Vadybininkas
Užduoti klausimą